WAT 9 Zapisz dziecko

Zapisz dziecko

Dane dziecka

Uwaga!

Cel formularza: Niniejszy formularz służy wyłącznie jako zgłoszenie wstępne zainteresowania ofertą naszego przedszkola. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z rekrutacją ani zapisem dziecka do przedszkola.

Dalsze kroki: Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty oraz dostępnych miejsc.

Oficjalna rekrutacja: Oficjalny proces rekrutacji odbywa się w inny sposób i wymaga dodatkowych dokumentów oraz spełnienia określonych kryteriów, które zostaną przedstawione podczas indywidualnej rozmowy.

Brak zobowiązań: Zgłoszenie przez ten formularz jest całkowicie niezobowiązujące i może być anulowane w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.