WAT 9 Przedszkole 9 O nas

O nas

Wojszycka Akademia Talentów to Żłobek, Niepubliczne Przedszkole oraz Klub z zajęciami sportowymi dla dzieci. Nasza placówka mieści się w południowej części Wrocławia, w spokojnej i zielonej dzielnicy Krzyki, w bezpośrednim sąsiedztwie Jagodna, Ołtaszyna i Gaju. Nasz budynek został zaprojektowany i wybudowany z przeznaczeniem na przedszkole i żłobek w związku z tym spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i higieny, sanepidu i straży pożarnej. Nasza placówka jest wpisana do ewidencji żłobków oraz do rejestru szkół i przedszkoli a tym samym jest pod stałą kontrolą Departamentu Zdrowia przy Urzędzie Miasta Wrocław oraz Kuratorium Oświaty.

Jest to nowoczesny dwukondygnacyjny budynek z przeznaczeniem przedszkolno-żłobkowym mieszczący się przy ulicy Smardzowskiej 48 we Wrocławiu. Placówka składa się z 7 oddziałów przedszkolnych oraz 2 oddziałów żłobkowych wszystkie sale są monitorowane a podgląd jest udostępniony rodzicom w danych godzinach. W budynku znajduje się również sala wielofunkcyjna, na której odbywają się zajęcia sportowe dla przedszkolaków Zumba, Judo, Minitenis, Piłka Nożna, oraz zajęcia Judo dla dzieci w wieku 6-12 lat ale nie tylko. Na zewnątrz budynku zlokalizowane są dwa place zabaw. Dzieci starsze mają do dyspozycji większy plac zabaw ze starodrzewem, który w upalne dni stanowi naturalną ochronę dla dzieci przed słońcem ale również jest elementem pięknego krajobrazu. Dzieci młodsze mają do dyspozycji mniejszy plac wyposażony i dostosowany do ich potrzeb. Obydwa place zabaw są wydzielone i ogrodzone.

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie i w przyjaznej atmosferze poznawały świat. Chcemy zarażać dzieci sportem, dlatego w naszej ofercie znalazło się dużo zajęć dodatkowych sportowych ale nie tylko. W ofercie są zajęcia językowe, neurologopedia, rytmika oraz zajęcia przyrodnicze.