Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zajęć dodatkowych:

- warsztaty taneczne "ZUMBA" prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę tańca, tancerkę zawodową a zarazem studentkę studiów pedagogicznych. Zajęcia odbywają się w klubie młodzieżowym Wojszyckiej Akademii Talentów. Warsztaty te mają w programie naukę podstaw tańca standardowego (walc angielski, walc wiedeński, quickstep, foxtrot) oraz tańca latynoamerykańskiego (samba, cha-cha, jive, pasadoble, rumba). Prowadzone są w sposób dostępny i atrakcyjny, dostosowane do wieku uczestników. Głównym celem zajęć jest wprowadzenie do świata muzyki i rytmu oraz świetna zabawa.

- JUDO zajęcia sprawnościowe, ogólnorozwojowe z elementami judo prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, z którym współpracuje nasza placówka. Zajęcia są bardzo dobrym przygotowaniem i wstępem do każdego sportu szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Istnieje możliwość kontynuowania zajęć po przedszkolu nasza placówka prowadzi zajęcia judo dla dzieci w wieku 6-12 lat.

- zajęcia z tenisa ziemnego prowadzone przez instruktora tenisa ziemnego, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, pana Sławomir Grzeszcak ze szkoły tenisa Smecz. Zajęcia te mają na celu naukę podstaw tenisa ziemnego, rozwój motoryki i koordynacji ruchowej poprzez gry i zabawy tenisowe. Warsztaty początkowo będą prowadzone na sali gimnastycznej klubu młodzieżowego Wojszyckiej Akademii Talentów a w sezonie letnim na kortach tenisowych.

-piłka nożna prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów z szkółki piłkarskiej Tygrysek. Zajęcia rozwijają ogólną sprawność ruchową dzieci, szybkość oraz koordynację. Wszystkie dzieci bardzo lubią te zajęcia oraz prowadzącego je trenera.