7.00 - 8.30 Schodzenie się dzieci.
Zabawy wynikające z własnej aktywności dziecka.
Praca indywidualna z dzieckiem.
Gry i zabawy ruchowe.
Gimnastyka poranna.
8.30 Czynności higieniczne, śniadanie.
9.00 - 11.30 Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne związane z realizacją programu wychowania przedszkolnego.
Zajęcia dodatkowe ( j.angielski, rytmika i logopedia).
Zabawy i ćwiczenia na podwórku przedszkolnym.
Wycieczki i spacery.
11.30 - 11.45 Zabiegi higieniczne, przygotowanie do obiadu.
11.45-12.15 Obiad (pierwsze danie-zupa).
12.00 - 13.30 Wypoczynek stosownie do potrzeb dzieci, leżakowanie.
Zabawy swobodne przy stolikach.
Relaksacja, odprężenie.
13.30 - 14.00 Obiad (drugie danie). .
14.00-15.30 Zabawy dowolne według zainteresowań.
Zajęcia dodatkowe sportowe dla chętnych ( judo, zumba, minitenis, piłka nożna)
15.30 Podwieczorek.
15.45 - 17.00 Zabawy dowolne według zainteresowań.
Rozmowy i obserwacje dzieci.
Rozchodzenie się dzieci.

Wypoczynek:
Codziennym rytuałem jest kontakt dzieci z żywym słowem w postaci czytanych przez dorosłego książek. Codziennie po posiłku podczas odpoczynku nauczyciel prowadzący czyta wychowankom przedszkola bajki i opowiadania. Poobiedni odpoczynek w przedszkolu nie polega na usypianiu dzieci za wszelką cenę. To chwila niezbędnego dla właściwego funkcjonowania organizmu malucha wypoczynku, pozwalającego mu w pełni sił i energii przetrwać długie popołudnie przytulając się do swojej poduszki słuchając bajek oraz opowiadań czytanych przez nauczyciela.

Zabawy na świeżym powietrzu:
Wojszycka Akademia Talentów posiada swój własny plac zabaw użytkowany tylko i wyłącznie przez dzieci z Przedszkola i Żłobka . Dbamy o to, aby dzieci codziennie przebywały na świeżym powietrzu.. Jedynie tylko zła pogoda lub nieadekwatny strój dzieci do warunków pogodowych może uniemożliwić nam wyjście. Wyposażenie placu zabaw znajdują się m. in. piaskownica, trzy bujaki na sprężynie, zjeżdżalnia, itp. Wyposażenie placu zabaw podlega corocznej kontroli mającej na celu ocenić ogólny poziom bezpieczeństwa wyposażenia oraz sprawdzeniu funkcjonalności i stabilności sprzętu. Plac zabaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, żłobkowym i spełnia normy Unii Europejskiej oraz posiada niezbędne certyfikaty.

Wyżywienie:
W czasie pobytu w przedszkolu dzieci otrzymują zdrowe i urozmaicone posiłki : śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek .Przedszkole przygotowuje posiłki we własnej kuchni zlokalizowanej w oddziale przy ulicy Smardzowskiej 48 w oparciu o jadłospisy uwzględniające normy żywieniowe dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.