O Nas

Witamy w  Wojszyckiej Akademii Talentów. Jeśli chcesz aby twoje dziecko spędzało czas w przyjaznej atmosferze, uczyło się bawiąc oraz aby rozwijało swoje talenty zapisz je do naszego żłobka lub przedszkola!

Wojszycka Akademia Talentów to Żłobek, Punkt Przedszkolny oraz Klub z zajęciami sportowymi dla dzieci. Nasza placówka mieści się w południowej części Wrocławia, w spokojnej i zielonej dzielnicy Krzyki, w bezpośrednim sąsiedztwie Wojszyc, Ołtaszyna i Gaju. Nasz budynek spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i higieny, sanepidu i straży pożarnej. Nasza placówka jest wpisana do ewidencji żłobków oraz do rejestru szkół i przedszkoli a tym samym jest pod stałą kontrolą Departamentu Zdrowia przy Urzędzie Miasta Wrocław oraz  Kuratorium Oświaty.

ŻŁOBEK:
W naszym Żłobku stawiamy na rozwój poprzez zabawę. Bardzo ważne dla nas są wysokie standardy opieki i pielęgnacji najmłodszych. Dokładamy wszelkich starań aby dzieci miały optymalne warunki higieniczne. Naszym celem jest tworzenie miejsca przyjaznego maluszkom aby czuły się jak w domu.
Poprzez kontakt z rówieśnikami staramy się aby uczyły się współżycia w grupie. Nasze Panie prowadzą zajęcia ruchowe, muzyczne stymulujące rozwój dziecka.

PUNKT PRZEDSZKOLNY:
Poprzez realizację podstawy programowej pragniemy przygotować Państwa pociechy do edukacji szkolnej. Chcemy pozytywnie wpływać na ich rozwój poprzez szeroką gamę zajęć i warsztatów. Aby wspomagać rozwój ruchowy w naszej podstawowej ofercie znalazły się gry i zabawy ruchowe, gimnastyka ogólnorozwojowa, codzienny czas spędzony na naszym placu zabaw. Dla dopełnienia chęci poznawania świata organizujemy wyjścia do teatru, muzeum i inne wycieczki.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Państwa dzieci, nasz Żłobek i Punkt Przedszkolny jest pod stałą opieką prywatnego pogotowia medycznego , które w razie potrzeby przyjedzie w ciągu kilku minut i udzieli pierwszej pomocy. Posiadamy również pełny monitoring, dzięki czemu rodzic w każdej chwili może zobaczyć co robi jego dziecko. Wnętrze budynku jest wyposażone w nowe mebelki posiadające certyfikaty bezpieczeństwa, mamy pełne wyposażenie w pomoce dydaktyczne.